0 0 Praat met Boekie
Hotel Laguna Mare cover
+ 8 foto's

Hotel Laguna Mare

4Albena · Bulgarije3 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Albena. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • all-inclusive-vakantiegangers
  • gezinnen met kinderen
  • wellness-zoekers
all-inclusive resortwellnesshotelcomforthotel

Over deze accommodatie

Je verblijft in een 4-sterren hotel in Albena, Bulgaarse Rivièra Noord (Varna), Bulgarije. Karakter: wellnesshotel. Op zijn plek voor all-inclusive-vakantiegangers, gezinnen met kinderen en wellness-zoekers. Het pakket dekt vlucht plus transfer, beschikbaar via 2 aanbieders.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Laguna Mare?
Hotel Laguna Mare ligt in Albena, Bulgaarse Rivièra Noord (Varna), Bulgarije.
Heeft Hotel Laguna Mare een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Hotel Laguna Mare?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Hotel Laguna Mare verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Hotel Laguna Mare?
Hotel Laguna Mare is een 4-sterren hotel in Albena, Bulgaarse Rivièra Noord (Varna), Bulgarije.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Laguna Mare staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: all-inclusive resort, wellnesshotel, comforthotel.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

3 aanbieders — sortering op prijs.

Lavida travel★ Boekie's tip
all inclusief · 8n
vanaf € 688p.p.
Boek bij Lavida travel
Tjingo
all inclusief · 8n
vanaf € 688p.p.
Boek bij Tjingo
Suntip
6n
vanaf € 695p.p.
Boek bij Suntip

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Bulgaarse Rivièra Noord (Varna).

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.