Hanging Gardens of Bali

Boekie's indruk
Hotel in Bayan. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Hotel5-sterren
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- luxezoekers
- stellen
- rustzoekers
Minder geschikt voor
- feestgangers
- budgetreizigers
luxecasual
Over deze accommodatie
Op Bayan, Bali tref je een 5-sterren hotel. Karakter: luxe. Trekt vooral luxezoekers, stellen en rustzoekers. Punt om te wegen: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Hieronder zie je per aanbieder de actuele vanafprijs, zodat je in één oogopslag vergelijkt.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Hanging Gardens of Bali?
Hanging Gardens of Bali ligt in Bayan, Bali, Indonesië.
Heeft Hanging Gardens of Bali een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Hanging Gardens of Bali?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Hanging Gardens of Bali verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Hanging Gardens of Bali?
Hanging Gardens of Bali is een 5-sterren hotel in Bayan, Bali, Indonesië.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Hanging Gardens of Bali past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Hanging Gardens of Bali?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.
Vergelijk aanbieders
1 aanbieder — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 5-sterren opties in Bali.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

