0 0 Praat met Boekie
SeaSense Boutique Hotel & Spa cover

SeaSense Boutique Hotel & Spa

5Belle Mare · Mauritius
Boekie's indruk

Hotel in Belle Mare. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel5-sterren

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • luxezoekers
  • stellen
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
luxecasual

Over deze accommodatie

Dit 5-sterren hotel vind je in Belle Mare, Flacq District, Mauritius. De sfeer leest als casual. Spreekt luxezoekers, stellen en rustzoekers aan. Iets om mee te rekenen: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Hieronder zie je per aanbieder de actuele vanafprijs, zodat je in één oogopslag vergelijkt.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt SeaSense Boutique Hotel & Spa?
SeaSense Boutique Hotel & Spa ligt in Belle Mare, Flacq District, Mauritius.
Heeft SeaSense Boutique Hotel & Spa een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik SeaSense Boutique Hotel & Spa?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die SeaSense Boutique Hotel & Spa verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft SeaSense Boutique Hotel & Spa?
SeaSense Boutique Hotel & Spa is een 5-sterren hotel in Belle Mare, Flacq District, Mauritius.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
SeaSense Boutique Hotel & Spa past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan SeaSense Boutique Hotel & Spa?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
5n
vanaf € 1.629p.p.
Boek bij De vakantiediscounter

Vergelijkbare hotels

Andere 5-sterren opties in Flacq District.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.