Hotel Astoria Bled

Boekie's indruk
Hotel in Bled. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Hotel3-sterren
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- rustzoekers
- gezinnen met kinderen
- stellen
Minder geschikt voor
- luxezoekers
- feestgangers
casualontspannen
Over deze accommodatie
Dit 3-sterren hotel — Bled, Slovenië. Het verblijf valt onder de categorie ontspannen. Past op rustzoekers, gezinnen met kinderen en stellen. Bij 3 aanbieders te vinden, met verschillende inclusief-lijsten. Per aanbieder zie je hieronder de vanafprijs, zodat je niet zelf hoeft rond te zoeken.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Hotel Astoria Bled?
Hotel Astoria Bled ligt in Bled, Bled, Slovenië.
Heeft Hotel Astoria Bled een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 3 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel sterren heeft Hotel Astoria Bled?
Hotel Astoria Bled is een 3-sterren hotel in Bled, Bled, Slovenië.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Astoria Bled staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Astoria Bled?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Vrij basic — geen luxe-faciliteiten. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij luxezoekers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, ontspannen.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.
Vergelijk aanbieders
3 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 3-sterren opties in Bled.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.


