0 0 Praat met Boekie
Sunny Dubrovnik by Valamar cover
+ 9 foto's

Sunny Dubrovnik by Valamar

3Dubrovnik · Kroatië5 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Dubrovnik. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • all-inclusive-liefhebbers
  • gezinnen met jonge kinderen
  • wandelaars
Minder geschikt voor
  • rustzoekers
  • feestgangers
familievriendelijkall-inclusive-resortstads

Over deze accommodatie

Je verblijft in een 3-sterren hotel in Dubrovnik, Adriatische kust, Kroatië. De sfeer leest als all-inclusive-resort. Past bij all-inclusive-liefhebbers, gezinnen met jonge kinderen en wandelaars. Iets om mee te rekenen: met all-inclusive zit je vooral op het resort en is er minder reden om de omgeving op te zoeken. Jouw vlucht en transfer horen bij het pakket; 4 aanbieders verkopen deze reis.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Sunny Dubrovnik by Valamar?
Sunny Dubrovnik by Valamar ligt in Dubrovnik, Adriatische kust, Kroatië.
Heeft Sunny Dubrovnik by Valamar een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Sunny Dubrovnik by Valamar van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Sunny Dubrovnik by Valamar gemiddeld een 8,4 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Sunny Dubrovnik by Valamar?
Sunny Dubrovnik by Valamar is een 3-sterren hotel in Dubrovnik, Adriatische kust, Kroatië.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Sunny Dubrovnik by Valamar staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Sunny Dubrovnik by Valamar?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Een hotel 3-sterren in Adriatische Kust, Kroatië. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij rustzoekers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.

Vergelijk aanbieders

5 aanbieders — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 141p.p.
Boek bij Reisknaller
Dutchflyguys
7n
vanaf € 745p.p.
Boek bij Dutchflyguys
Tjingo
all inclusief · 8n
vanaf € 749p.p.
Boek bij Tjingo
Lavida travel
all inclusief · 8n
vanaf € 749p.p.
Boek bij Lavida travel
Suntip
6n
vanaf € 814p.p.
Boek bij Suntip

Vergelijkbare hotels

Andere 3-sterren opties in Adriatische Kust.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.