0 0 Praat met Boekie
Op dit moment geen actuele prijs beschikbaar. Mangrove Bay Resort is tijdelijk uitverkocht of niet meer in onze partner-feeds. Bekijk vergelijkbare deals hieronder, of vraag Boekie om een alternatief.
Mangrove Bay Resort cover
+ 7 foto's

Mangrove Bay Resort

El Qoseir · Egypte
Boekie's indruk

Resort in El Qoseir. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Over deze accommodatie

Resort in El Qoseir, Rode Zee, Egypte, een verblijf zonder vaste sterren-classificatie. Vliegreis met aansluitende transfer is onderdeel van het pakket. De getoonde vanafprijs gaat uit van een reis van 4 nachten. Op deze pagina staan de prijzen van de aangesloten aanbieders onder elkaar — vergelijken kost je een paar tellen.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Mangrove Bay Resort?
Mangrove Bay Resort ligt in El Qoseir, Rode Zee, Egypte.
Heeft Mangrove Bay Resort een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Mangrove Bay Resort?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Mangrove Bay Resort verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Mangrove Bay Resort van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Mangrove Bay Resort gemiddeld een 8,0 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Mangrove Bay Resort past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Arabisch is de officiële taal. Engels en Frans werken in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
Het Egyptische pond (EGP) is de munt. Veel resorts rekenen ook in euro of dollar.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 277p.p.
Boek bij Reisknaller

Vergelijkbare hotels

Andere opties in Rode Zee.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.