0 0 Praat met Boekie
Consolata Hotel cover
+ 7 foto's

Consolata Hotel

4Fatima · Portugal
Boekie's indruk

Hotel in Fatima. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenontbijtVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • Stedentrippers die centraal willen overnachten.
Minder geschikt voor
  • Gasten die een afgelegen, stille omgeving zoeken.
De ligging in het centrum brengt een stedelijke sfeer.

Over deze accommodatie

Deze hotel bevindt zich in Fatima, Centraal Portugal, Portugal (4 sterren). Op het terrein vind je inclusief ontbijt — vibe: de ligging in het centrum brengt een stedelijke sfeer.. Past bij stedentrippers die centraal willen overnachten.. Punt om te wegen: centrale ligging kan gepaard gaan met meer geluid van buiten. Reis als pakket: vlucht plus transfer naar de accommodatie.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Consolata Hotel?
Consolata Hotel ligt in Fatima, Centraal Portugal, Portugal.
Heeft Consolata Hotel een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Ontbijt is inbegrepen; lunch en diner regel je zelf.
Hoe boek ik Consolata Hotel?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Consolata Hotel verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Consolata Hotel?
Consolata Hotel is een 4-sterren hotel in Fatima, Centraal Portugal, Portugal.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Consolata Hotel past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Portugees is de hoofdtaal. Engels werkt prima aan de Algarve en in steden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Consolata Hotel?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Centrale ligging kan gepaard gaan met meer geluid van buiten. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij gasten die een afgelegen, stille omgeving zoeken. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: de ligging in het centrum brengt een stedelijke sfeer..

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 188p.p.
Boek bij Reisknaller

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Centraal Portugal.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.