0 0 Praat met Boekie
Hotel Porto Mare cover
+ 15 foto's

Hotel Porto Mare

4Funchal · Portugal5 aanbieders
Boekie's indruk

Funchal (Portugal): 4-sterren met zwembad, wifi en parkeren.

In het kort

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stedentrip-fans
  • gezinnen met jonge kinderen
  • actieve reizigers
Minder geschikt voor
  • strandvakantiegangers
  • budgetreizigers
familievriendelijkstads

Over deze accommodatie

Aan de kust van Portugal ligt een 4-sterren hotel. Tot de voorzieningen horen een zwembad, wifi en parkeergelegenheid. Karakter: familievriendelijk. Op zijn plek voor stedentrip-fans, gezinnen met jonge kinderen en actieve reizigers. Eén kanttekening: op het terrein vind je alles, maar wie de echte lokale cultuur zoekt, moet er bewust op uit. Beschikbaar bij 6 aanbieders, elk met een eigen pakket-samenstelling.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Porto Mare?
Hotel Porto Mare ligt in Funchal, Madeira, Portugal.
Heeft Hotel Porto Mare een zwembad?
Ja, er is een zwembad aanwezig op het terrein.
Is er gratis wifi?
Ja, gratis wifi is beschikbaar.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 4 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Welk cijfer kreeg Hotel Porto Mare van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Hotel Porto Mare gemiddeld een 9,5 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Hotel Porto Mare?
Hotel Porto Mare is een 4-sterren hotel in Funchal, Madeira, Portugal.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Porto Mare staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Portugees is de hoofdtaal. Engels werkt prima aan de Algarve en in steden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Porto Mare?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Centrale ligging betekent dat geluiden van de stad tot op de kamer kunnen doorklinken, vooral in het weekend. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij strandvakantiegangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: familievriendelijk, stads.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

5 aanbieders — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 264p.p.
Boek bij Reisknaller
Dutchflyguys
6n
vanaf € 712p.p.
Boek bij Dutchflyguys
Tjingo
ontbijt · 8n
vanaf € 790p.p.
Boek bij Tjingo
Lavida travel
ontbijt · 8n
vanaf € 790p.p.
Boek bij Lavida travel
Suntip
6n
vanaf € 826p.p.
Boek bij Suntip

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Madeira.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.