0 0 Praat met Boekie
Akti Beach Club cover
+ 9 foto's

Akti Beach Club

5Kardamena · Griekenland5 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Kardamena. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • luxezoekers
  • stellen
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
luxecasual

Over deze accommodatie

Deze hotel bevindt zich in Kardamena, Kos, Griekenland (5 sterren). Het verblijf valt onder de categorie luxe. Op zijn plek voor luxezoekers, stellen en rustzoekers. Het pakket dekt vlucht plus transfer, beschikbaar via 3 aanbieders. Reken op een reisduur van 8 nachten; de prijs is op basis van all inclusief plus.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Akti Beach Club?
Akti Beach Club ligt in Kardamena, Kos, Griekenland.
Heeft Akti Beach Club een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Akti Beach Club?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Akti Beach Club verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Akti Beach Club?
Akti Beach Club is een 5-sterren hotel in Kardamena, Kos, Griekenland.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Akti Beach Club past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Grieks is de officiële taal, Engels werkt prima in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Akti Beach Club?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 5-sterren hotel in griekenland. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.

Vergelijk aanbieders

5 aanbieders — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 568p.p.
Boek bij Reisknaller
Lavida travel
all inclusief plus · 8n
vanaf € 690p.p.
Boek bij Lavida travel
Tjingo
all inclusief plus · 8n
vanaf € 690p.p.
Boek bij Tjingo
Suntip
6n
vanaf € 785p.p.
Boek bij Suntip

Vergelijkbare hotels

Andere 5-sterren opties in Kos.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.