0 0 Praat met Boekie
Scandic Kokstad cover

Scandic Kokstad

4Kokstad · Noorwegen
Boekie's indruk

Hotel in Kokstad. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterren

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualcomfortabel

Over deze accommodatie

Jouw verblijf: een 4-sterren hotel in Kokstad, Westland, Noorwegen. De sfeer leest als casual. Sterk voor stellen, rustzoekers en gezinnen met kinderen. De vanafprijs is gebaseerd op 7 nachten; andere reisduren zie je bij de vertrekdata. Hieronder zie je per aanbieder de actuele vanafprijs, zodat je in één oogopslag vergelijkt.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Scandic Kokstad?
Scandic Kokstad ligt in Kokstad, Westland, NO.
Heeft Scandic Kokstad een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Scandic Kokstad?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Scandic Kokstad verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 7 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Scandic Kokstad?
Scandic Kokstad is een 4-sterren hotel in Kokstad, Westland, NO.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van flight. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Scandic Kokstad staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Scandic Kokstad?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren hotel in no. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, comfortabel.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Dutchflyguys★ Boekie's tip
7n
vanaf € 1.012p.p.
Boek bij Dutchflyguys

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Westland.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.