Red Ginger Chic Resort

Boekie's indruk
Hotel in Krabi. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- Gasten die graag in de buurt van het strand verblijven.
- Gasten die comfort en service belangrijk vinden.
Minder geschikt voor
- Reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld.
- Gezinnen die specifieke kinderfaciliteiten zoeken.
Comfortabel hotel met een verzorgde sfeer.Ontspannen sfeer dankzij de ligging bij het strand.
Over deze accommodatie
Aan de kust van Thailand ligt een 4-sterren hotel. Boekie's check leverde op: inclusief ontbijt — vibe: ontspannen sfeer dankzij de ligging bij het strand.. Spreekt gasten die graag in de buurt van het strand verblijven. en gasten die comfort en service belangrijk vinden. aan. Let op: geen zwembad vermeld in de hotelinformatie. Het pakket dekt vlucht plus transfer, beschikbaar via 2 aanbieders.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Red Ginger Chic Resort?
Red Ginger Chic Resort ligt in Krabi, Krabi, Thailand.
Heeft Red Ginger Chic Resort een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Ontbijt is inbegrepen; lunch en diner regel je zelf.
Hoe boek ik Red Ginger Chic Resort?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Red Ginger Chic Resort verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Red Ginger Chic Resort?
Red Ginger Chic Resort is een 4-sterren hotel in Krabi, Krabi, Thailand.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Red Ginger Chic Resort past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Red Ginger Chic Resort?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Geen zwembad vermeld in de hotelinformatie. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: comfortabel hotel met een verzorgde sfeer., ontspannen sfeer dankzij de ligging bij het strand..
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.
Vergelijk aanbieders
3 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 4-sterren opties in Krabi.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.
