0 0 Praat met Boekie
Op dit moment geen actuele prijs beschikbaar. Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz is tijdelijk uitverkocht of niet meer in onze partner-feeds. Bekijk vergelijkbare deals hieronder, of vraag Boekie om een alternatief.
Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz cover
+ 3 foto's

Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz

4Krakau · Polen
Boekie's indruk

Hotel in Krakau. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterren

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualcomfortabel

Over deze accommodatie

Een 4-sterren hotel, Krakau, Stedentrips Polen. Karakter: casual. Sterk voor stellen, rustzoekers en gezinnen met kinderen. Eén kanttekening: 4-sterren hotel in polen.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz?
Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz ligt in Krakau, Stedentrips Polen, Polen.
Heeft Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz?
Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz is een 4-sterren hotel in Krakau, Stedentrips Polen, Polen.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vliegtuig. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren hotel in polen. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, comfortabel.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

Boekie heeft op dit moment geen aanbieders gevonden voor deze accommodatie.

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Stedentrips Polen.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.