Wyndham Garden Lara

Hotel in Lara. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
- all-inclusive-liefhebbers
- gezinnen met jonge kinderen
- strandvakantiegangers
- luxezoekers
- stedentrip-fans
Over deze accommodatie
Op Lara, Turkse Rivièra tref je een 4-sterren hotel. Karakter: familievriendelijk. Past op all-inclusive-liefhebbers, gezinnen met jonge kinderen en strandvakantiegangers. Houd er rekening mee: strandlocatie in Lara betekent in het hoogseizoen drukte rond zwembad en boulevard; wie absolute stilte zoekt, kiest beter een kleiner dorp landinwaarts. Pakket met vlucht plus transfer — 3 reisorganisaties hebben dit verblijf in aanbod.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Wyndham Garden Lara?
Heeft Wyndham Garden Lara een zwembad?
Is er gratis wifi?
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Welk cijfer kreeg Wyndham Garden Lara van eerdere gasten?
Hoeveel sterren heeft Wyndham Garden Lara?
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Wat is de beste reisperiode?
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Welke valuta heb je nodig?
Zijn er nadelen aan Wyndham Garden Lara?
Voor wie is dit géén goede keuze?
Vergelijk aanbieders
5 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 4-sterren opties in Turkse Rivièra.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

