Sunflower Hotel Apartments

Boekie's indruk
Hotel in Larnaca. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- strandvakantiegangers
- rustzoekers
- gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
- luxezoekers
- feestgangers
casualaan zee
Over deze accommodatie
Aan Larnaca, Zuid-Cyprus ligt een 2-sterren hotel. Aanwezig zijn logies-only. Sfeer: casual. Past bij strandvakantiegangers, rustzoekers en gezinnen met kinderen. Reken op een georganiseerde vlucht en transfer. Reken op een reisduur van 8 nachten; de prijs is op basis van enkel logies.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Sunflower Hotel Apartments?
Sunflower Hotel Apartments ligt in Larnaca, Zuid-Cyprus, Cyprus.
Heeft Sunflower Hotel Apartments een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Sunflower Hotel Apartments?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Sunflower Hotel Apartments verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Sunflower Hotel Apartments?
Sunflower Hotel Apartments is een 2-sterren hotel in Larnaca, Zuid-Cyprus, Cyprus.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Sunflower Hotel Apartments staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Sunflower Hotel Apartments?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Vrij basic — geen luxe-faciliteiten. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij luxezoekers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, aan zee.
Vergelijk aanbieders
1 aanbieder — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 2-sterren opties in Zuid-Cyprus.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.