RK City Center Apartments

Boekie's indruk
Appartement in Las Palmas. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- rustzoekers
- wandelaars
- stedentrip-fans
- strandvakantiegangers
- cultuurliefhebbers
Minder geschikt voor
- feestgangers
- luxezoekers
rustigstadsaan-zeecasual
Over deze accommodatie
Boekie noteert een 3-sterren appartement in Las Palmas, Gran Canaria, Canarische Eilanden. Karakter: aan-zee. Past bij rustzoekers, wandelaars en stedentrip-fans. Iets om mee te rekenen: centrale ligging betekent ook stadsgeluiden en weinig directe natuur. Reis als pakket: vlucht plus transfer naar de accommodatie.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt RK City Center Apartments?
RK City Center Apartments ligt in Las Palmas, Gran Canaria, Canarische Eilanden.
Heeft RK City Center Apartments een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik RK City Center Apartments?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die RK City Center Apartments verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg RK City Center Apartments van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven RK City Center Apartments gemiddeld een 7,7 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft RK City Center Apartments?
RK City Center Apartments is een 3-sterren appartement in Las Palmas, Gran Canaria, Canarische Eilanden.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in het hele jaar — wintertemperaturen liggen rond 20°C, zomers rond 28°C zonder hittegolven.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
RK City Center Apartments past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan RK City Center Apartments?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Een appartementencomplex 3-sterren in Gran Canaria, Canarische Eilanden. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Vergelijk aanbieders
1 aanbieder — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 3-sterren opties in Gran Canaria.
Bestemmingen in deze regio
Verken meer accommodaties rond Las Palmas.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.
