0 0 Praat met Boekie
Bungalows Cordial Green Golf cover
+ 11 foto's

Bungalows Cordial Green Golf

2Maspalomas · Canarische Eilanden6 aanbieders
Boekie's indruk

Bungalow in Maspalomas. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Bungalow2-sterrenenkel logiesVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • gezinnen met jonge kinderen
  • feestgangers
  • wandelaars
Minder geschikt voor
  • luxezoekers
  • budgetreizigers
rustigstadsaan-zee

Over deze accommodatie

Op Maspalomas, Gran Canaria tref je een 2-sterren bungalow. Karakter: rustig. Past bij gezinnen met jonge kinderen, feestgangers en wandelaars. Punt om te wegen: een bungalowpark 2-sterren in Gran Canaria, Canarische Eilanden. Jouw vlucht en transfer horen bij het pakket; 5 aanbieders verkopen deze reis.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Bungalows Cordial Green Golf?
Bungalows Cordial Green Golf ligt in Maspalomas, Gran Canaria, Canarische Eilanden.
Heeft Bungalows Cordial Green Golf een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 5 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Bungalows Cordial Green Golf van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Bungalows Cordial Green Golf gemiddeld een 7,5 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Bungalows Cordial Green Golf?
Bungalows Cordial Green Golf is een 2-sterren bungalow in Maspalomas, Gran Canaria, Canarische Eilanden.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in het hele jaar — wintertemperaturen liggen rond 20°C, zomers rond 28°C zonder hittegolven.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Bungalows Cordial Green Golf staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Bungalows Cordial Green Golf?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Een bungalowpark 2-sterren in Gran Canaria, Canarische Eilanden. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij luxezoekers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.

Vergelijk aanbieders

6 aanbieders — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 191p.p.
Boek bij Reisknaller
Zoover
8n
vanaf € 397p.p.
Boek bij Zoover
Lavida travel
enkel logies · 8n
vanaf € 458p.p.
Boek bij Lavida travel
Tjingo
enkel logies · 8n
vanaf € 458p.p.
Boek bij Tjingo
Suntip
6n
vanaf € 460p.p.
Boek bij Suntip
Dutchflyguys
6n
vanaf € 597p.p.
Boek bij Dutchflyguys

Vergelijkbare hotels

Andere 2-sterren opties in Gran Canaria.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.