0 0 Praat met Boekie
Op dit moment geen actuele prijs beschikbaar. Mediterraneo Hotel is tijdelijk uitverkocht of niet meer in onze partner-feeds. Bekijk vergelijkbare deals hieronder, of vraag Boekie om een alternatief.
Mediterraneo Hotel cover
+ 7 foto's

Mediterraneo Hotel

4Griekenland
Boekie's indruk

Hotel in Griekenland. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterren

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • strandvakantiegangers
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualaan zee

Over deze accommodatie

Een 4-sterren hotel, Kreta, Griekenland. Het verblijf valt onder de categorie casual. Past bij stellen, strandvakantiegangers en rustzoekers. Let op: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Per aanbieder zie je hieronder de vanafprijs, zodat je niet zelf hoeft rond te zoeken.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Mediterraneo Hotel?
Mediterraneo Hotel ligt in Kreta, Griekenland.
Heeft Mediterraneo Hotel een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Mediterraneo Hotel?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Mediterraneo Hotel verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Mediterraneo Hotel?
Mediterraneo Hotel is een 4-sterren hotel in Kreta, Griekenland.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van ev. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Mediterraneo Hotel past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Grieks is de officiële taal, Engels werkt prima in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Mediterraneo Hotel?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, aan zee.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Vacanceselect★ Boekie's tip
Pakketreis
vanaf € 99p.p.
Boek bij Vacanceselect

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Kreta.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.