0 0 Praat met Boekie
Parador de Mérida cover
+ 7 foto's

Parador de Mérida

4Mérida · Spanje3 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Mérida. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenenkel logiesVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • gezinnen
  • wellness-zoekers
  • stedentrip
ontspannencentraal

Over deze accommodatie

Hotel in Mérida, Extremadura, Spanje, 4-sterren. De sfeer leest als ontspannen. Spreekt gezinnen, wellness-zoekers en stedentrip aan. Let op: de centrale ligging biedt veel uitgaansgelegenheden, maar kan 's avonds geluidsoverlast meebrengen. Pakket met vlucht plus transfer — 2 reisorganisaties hebben dit verblijf in aanbod.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Parador de Mérida?
Parador de Mérida ligt in Mérida, Extremadura, Spanje.
Heeft Parador de Mérida een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Parador de Mérida van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Parador de Mérida gemiddeld een 8,2 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Parador de Mérida?
Parador de Mérida is een 4-sterren hotel in Mérida, Extremadura, Spanje.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Parador de Mérida staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Spaans is de hoofdtaal. Engels werkt redelijk aan de kust, minder in het binnenland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Parador de Mérida?
Een aandachtspunt volgens onze gids: De centrale ligging biedt veel uitgaansgelegenheden, maar kan 's avonds geluidsoverlast meebrengen. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: ontspannen, centraal.

Vergelijk aanbieders

3 aanbieders — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 133p.p.
Boek bij Reisknaller
Tjingo
enkel logies · 8n
vanaf € 531p.p.
Boek bij Tjingo
Lavida travel
enkel logies · 8n
vanaf € 531p.p.
Boek bij Lavida travel

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Extremadura.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.