The Villa 604 powered by Look

Boekie's indruk
Hotel in Neu-Kairo. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- Reizigers die wellness en ontspanning waarderen.
- Gasten die comfort en service belangrijk vinden.
Minder geschikt voor
- Reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld.
- Gezinnen die specifieke kinderfaciliteiten zoeken.
Comfortabel hotel met een verzorgde sfeer.Rustige sfeer gericht op ontspanning en wellness.
Over deze accommodatie
Je verblijft in een 4-sterren hotel in Neu-Kairo, Caïro, Egypte. Tot de voorzieningen horen inclusief ontbijt; het verblijf voelt als comfortabel hotel met een verzorgde sfeer.. Past op reizigers die wellness en ontspanning waarderen. en gasten die comfort en service belangrijk vinden.. Wel om te weten: wifi wordt niet expliciet vermeld in de hotelinformatie. Pakket inclusief vlucht en transfer naar het hotel.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt The Villa 604 powered by Look?
The Villa 604 powered by Look ligt in Neu-Kairo, Caïro, Egypte.
Heeft The Villa 604 powered by Look een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Ontbijt is inbegrepen; lunch en diner regel je zelf.
Hoe boek ik The Villa 604 powered by Look?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die The Villa 604 powered by Look verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft The Villa 604 powered by Look?
The Villa 604 powered by Look is een 4-sterren hotel in Neu-Kairo, Caïro, Egypte.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
The Villa 604 powered by Look past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Arabisch is de officiële taal. Engels en Frans werken in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
Het Egyptische pond (EGP) is de munt. Veel resorts rekenen ook in euro of dollar.
Zijn er nadelen aan The Villa 604 powered by Look?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Wifi wordt niet expliciet vermeld in de hotelinformatie. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: comfortabel hotel met een verzorgde sfeer., rustige sfeer gericht op ontspanning en wellness..
Vergelijk aanbieders
2 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 4-sterren opties in Caïro.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.
