Mukarnas Spa Resort

Boekie's indruk
Hotel in Okurcalar. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- Gasten die graag in de buurt van het strand verblijven.
- Gasten die comfort en service belangrijk vinden.
Minder geschikt voor
- Reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld.
- Gezinnen die specifieke kinderfaciliteiten zoeken.
Luxe en service-georiënteerde sfeer.Ontspannen sfeer dankzij de ligging bij het strand.
Over deze accommodatie
Hotel in Okurcalar, Turkse Rivièra, Turkije, 5-sterren. Het verblijf valt onder de categorie luxe en service-georiënteerde sfeer.. Geschikt voor gasten die graag in de buurt van het strand verblijven. en gasten die comfort en service belangrijk vinden.. Wel om te weten: wifi wordt niet expliciet vermeld in de hotelinformatie. Vlucht en transfer geregeld; 4 aanbieders te vergelijken.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Mukarnas Spa Resort?
Mukarnas Spa Resort ligt in Okurcalar, Turkse Rivièra, Turkije.
Heeft Mukarnas Spa Resort een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Mukarnas Spa Resort van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Mukarnas Spa Resort gemiddeld een 8,3 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Mukarnas Spa Resort?
Mukarnas Spa Resort is een 5-sterren hotel in Okurcalar, Turkse Rivièra, Turkije.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Mukarnas Spa Resort past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Turks is de officiële taal. Engels en Duits werken bij hotels en in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
De Turkse lira (TRY) is de munt. Euro's worden in toeristische resorts vaak geaccepteerd.
Zijn er nadelen aan Mukarnas Spa Resort?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Geen wellness of spa vermeld. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Vergelijk aanbieders
5 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 5-sterren opties in Turkse Rivièra.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

