0 0 Praat met Boekie
Colonna Palace Hotel Mediterraneo cover
+ 8 foto's

Colonna Palace Hotel Mediterraneo

4Olbia · Italië
Boekie's indruk

Hotel in Olbia. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenenkel logiesVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • zonvakantie
Minder geschikt voor
  • zwembadliefhebbers
  • reizigers die alles inclusief willen
Italiaans tempomediterraancomfortabel

Over deze accommodatie

Je verblijft in een 4-sterren hotel in Olbia, Sardinië, Italië. Wat je krijgt: logies-only. Karakter: comfortabel. Op zijn plek voor zonvakantie. Let op: er is geen vermelding van zwembad of strand vlakbij, dus zwemmen gaat elders. Vlucht én transfer zitten in de prijs.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Colonna Palace Hotel Mediterraneo?
Colonna Palace Hotel Mediterraneo ligt in Olbia, Sardinië, Italië.
Heeft Colonna Palace Hotel Mediterraneo een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Colonna Palace Hotel Mediterraneo?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Colonna Palace Hotel Mediterraneo verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Colonna Palace Hotel Mediterraneo?
Colonna Palace Hotel Mediterraneo is een 4-sterren hotel in Olbia, Sardinië, Italië.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Colonna Palace Hotel Mediterraneo past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Italiaans is de hoofdtaal. Engels werkt in toeristische steden, minder op het platteland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Colonna Palace Hotel Mediterraneo?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Maaltijden zitten niet in het pakket, dus reken op extra kosten of eten buitenshuis. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij zwembadliefhebbers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: italiaans tempo, mediterraan, comfortabel.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Reisknaller★ Boekie's tip
4n
vanaf € 213p.p.
Boek bij Reisknaller

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Sardinië.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.