Eagles Villas

Boekie's indruk
Hotel in Ouranópolis. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Hotel5-sterren
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- luxezoekers
- stellen
- rustzoekers
Minder geschikt voor
- feestgangers
- budgetreizigers
luxecasual
Over deze accommodatie
In Ouranópolis, Centraal-Macedonië kies je voor een 5-sterren hotel. Karakter: luxe. Past bij luxezoekers, stellen en rustzoekers. Let op: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Per aanbieder zie je hieronder de vanafprijs, zodat je niet zelf hoeft rond te zoeken.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Eagles Villas?
Eagles Villas ligt in Ouranópolis, Centraal-Macedonië, Griekenland.
Heeft Eagles Villas een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Eagles Villas?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Eagles Villas verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Eagles Villas?
Eagles Villas is een 5-sterren hotel in Ouranópolis, Centraal-Macedonië, Griekenland.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Eagles Villas past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Grieks is de officiële taal, Engels werkt prima in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Eagles Villas?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.
Vergelijk aanbieders
1 aanbieder — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 5-sterren opties in Centraal-Macedonië.
Bestemmingen in deze regio
Verken meer accommodaties rond Ouranópolis.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

