0 0 Praat met Boekie
Hotel Piaz cover
+ 8 foto's

Hotel Piaz

2Pera di Fassa · Italië
Boekie's indruk

Hotel in Pera di Fassa. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel2-sterrenontbijtVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • Reizigers die een verblijf in Italië zoeken.
Minder geschikt voor
  • Reizigers die op zoek zijn naar luxe en uitgebreide service.
  • Gezinnen die specifieke kindvoorzieningen verwachten.
Een vakantiesfeer passend bij een verblijf in Italië.

Over deze accommodatie

Jouw verblijf: een 2-sterren hotel in Pera di Fassa, Dolomieten, Italië. Praktisch beschik je over inclusief ontbijt. Sfeer: een vakantiesfeer passend bij een verblijf in italië.. Past op reizigers die een verblijf in italië zoeken.. Eerlijk: het sterrenniveau is beperkt, dus de voorzieningen zijn basaal. Het pakket dekt vlucht plus transfer, beschikbaar via 2 aanbieders.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Piaz?
Hotel Piaz ligt in Pera di Fassa, Dolomieten, Italië.
Heeft Hotel Piaz een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Ontbijt is inbegrepen; lunch en diner regel je zelf.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Hotel Piaz?
Hotel Piaz is een 2-sterren hotel in Pera di Fassa, Dolomieten, Italië.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Hotel Piaz past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Italiaans is de hoofdtaal. Engels werkt in toeristische steden, minder op het platteland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Piaz?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Het sterrenniveau is beperkt, dus de voorzieningen zijn basaal. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij reizigers die op zoek zijn naar luxe en uitgebreide service. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: een vakantiesfeer passend bij een verblijf in italië..

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

Dutchflyguys★ Boekie's tip
6n
vanaf € 595p.p.
Boek bij Dutchflyguys

Vergelijkbare hotels

Andere 2-sterren opties in Dolomieten.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.