0 0 Praat met Boekie
Sentido Bellevue Park cover
+ 10 foto's

Sentido Bellevue Park

5Port el Kantaoui · Tunesië5 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Port el Kantaoui. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel5-sterrenhalfpension plusVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • Gasten die comfort en service belangrijk vinden.
Minder geschikt voor
  • Reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld.
  • Gezinnen die specifieke kinderfaciliteiten zoeken.
Luxe en service-georiënteerde sfeer.

Over deze accommodatie

Bij Port el Kantaoui, Sousse kom je terecht in een 5-sterren hotel. De sfeer leest als luxe en service-georiënteerde sfeer.. Werkt vooral voor gasten die comfort en service belangrijk vinden.. Punt om te wegen: parkeergelegenheid wordt niet expliciet vermeld; informeer vooraf indien nodig. Jouw vlucht en transfer horen bij het pakket; 4 aanbieders verkopen deze reis.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Sentido Bellevue Park?
Sentido Bellevue Park ligt in Port el Kantaoui, Sousse, Tunesië.
Heeft Sentido Bellevue Park een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Het pakket is op basis van halfpension (ontbijt + diner).
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Sentido Bellevue Park?
Sentido Bellevue Park is een 5-sterren hotel in Port el Kantaoui, Sousse, Tunesië.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Sentido Bellevue Park past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Sentido Bellevue Park?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Geen zwembad vermeld in de hotelinformatie. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij reizigers die hun huisdier willen meenemen, want huisdieren worden niet expliciet vermeld. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe en service-georiënteerde sfeer..

Vergelijk aanbieders

5 aanbieders — sortering op prijs.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
5n
vanaf € 419p.p.
Boek bij De vakantiediscounter
Suntip
6n
vanaf € 430p.p.
Boek bij Suntip
Tjingo
halfpension plus · 8n
vanaf € 454p.p.
Boek bij Tjingo
Lavida travel
halfpension plus · 8n
vanaf € 454p.p.
Boek bij Lavida travel
Dutchflyguys
7n
vanaf € 481p.p.
Boek bij Dutchflyguys

Vergelijkbare hotels

Andere 5-sterren opties in Sousse.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.