Tivoli Alvor Algarve Resort

Boekie's indruk
Resort in Portimao. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Resort5-sterren
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- luxezoekers
- stellen
- strandvakantiegangers
- rustzoekers
Minder geschikt voor
- budgetreizigers
- feestgangers
luxecasual
Over deze accommodatie
Aan Portimao, Algarve ligt een 5-sterren resort. Beschikbaar bij twee reisorganisaties, met eigen voorwaarden per partij.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Tivoli Alvor Algarve Resort?
Tivoli Alvor Algarve Resort ligt in Portimao, Algarve, Portugal.
Heeft Tivoli Alvor Algarve Resort een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Tivoli Alvor Algarve Resort van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Tivoli Alvor Algarve Resort gemiddeld een 9,0 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Tivoli Alvor Algarve Resort?
Tivoli Alvor Algarve Resort is een 5-sterren resort in Portimao, Algarve, Portugal.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Tivoli Alvor Algarve Resort past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Portugees is de hoofdtaal. Engels werkt prima aan de Algarve en in steden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Tivoli Alvor Algarve Resort?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 5-sterren resort in portugal. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij budgetreizigers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: luxe, casual.
Vergelijk aanbieders
2 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 5-sterren opties in Algarve.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.