Parador de La Gomera

Boekie's indruk
4-sterren in San Sebastian de la Gomera (Canarische Eilanden).
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- stellen
- strandvakantiegangers
- rustzoekers
Minder geschikt voor
- feestgangers
- budgetreizigers
casualaan zee
Over deze accommodatie
Dit 4-sterren hotel vind je in San Sebastian de la Gomera, La Gomera, Canarische Eilanden. Karakter: aan zee. Spreekt stellen, strandvakantiegangers en rustzoekers aan. Vlucht én transfer zijn meegeboekt en 3 aanbieders verkopen deze reis. De getoonde vanafprijs gaat uit van een reis van 4 nachten.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Parador de La Gomera?
Parador de La Gomera ligt in San Sebastian de la Gomera, La Gomera, Canarische Eilanden.
Heeft Parador de La Gomera een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 2 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Parador de La Gomera van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Parador de La Gomera gemiddeld een 8,4 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Parador de La Gomera?
Parador de La Gomera is een 4-sterren hotel in San Sebastian de la Gomera, La Gomera, Canarische Eilanden.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in het hele jaar — wintertemperaturen liggen rond 20°C, zomers rond 28°C zonder hittegolven.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Parador de La Gomera past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Parador de La Gomera?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren hotel in canarische eilanden. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Vergelijk aanbieders
5 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 4-sterren opties in La Gomera.
Bestemmingen in deze regio
Verken meer accommodaties rond San Sebastian de la Gomera.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.


