0 0 Praat met Boekie
Hotel Cuevas cover
+ 8 foto's

Hotel Cuevas

4Santillana del Mar · Spanje2 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Santillana del Mar. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenenkel logiesVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • strandvakantiegangers
  • stellen
  • rustzoekers
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • all-inclusive-liefhebbers
aan-zeerustig

Over deze accommodatie

Aan Santillana del Mar, Cantabrië ligt een 4-sterren hotel. Karakter: aan-zee. Past bij strandvakantiegangers, stellen en rustzoekers. Eerlijk: verzorging is logies-basis, dus al het eten en drinken regel je buiten de deur; plan vooraf een budget voor restaurants en supermarkten. Reis als pakket: vlucht plus transfer naar de accommodatie.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Cuevas?
Hotel Cuevas ligt in Santillana del Mar, Cantabrië, Spanje.
Heeft Hotel Cuevas een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Hotel Cuevas?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Hotel Cuevas verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Hotel Cuevas?
Hotel Cuevas is een 4-sterren hotel in Santillana del Mar, Cantabrië, Spanje.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Hotel Cuevas past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Spaans is de hoofdtaal. Engels werkt redelijk aan de kust, minder in het binnenland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Cuevas?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Strandlocatie in Santillana del Mar betekent in het hoogseizoen drukte rond zwembad en boulevard; wie absolute stilte zoekt, kiest beter een kleiner dorp landinwaarts. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: aan-zee, rustig.

Vergelijk aanbieders

2 aanbieders — sortering op prijs.

Lavida travel★ Boekie's tip
enkel logies · 8n
vanaf € 496p.p.
Boek bij Lavida travel
Tjingo
enkel logies · 8n
vanaf € 496p.p.
Boek bij Tjingo

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Cantabrië.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.