0 0 Praat met Boekie
Hotel Tossa Beach cover

Hotel Tossa Beach

4Tossa de Mar · Spanje
Boekie's indruk

Hotel in Tossa de Mar. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterren

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualcomfortabel

Over deze accommodatie

Bij Tossa de Mar, Catalonië kom je terecht in een 4-sterren hotel. Het verblijf valt onder de categorie casual. Trekt vooral stellen, rustzoekers en gezinnen met kinderen. Let op: hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Welke aanbieder dit verblijf het scherpst aanbiedt, zie je hieronder in de prijsvergelijking.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Tossa Beach?
Hotel Tossa Beach ligt in Tossa de Mar, Catalonië, Spanje.
Heeft Hotel Tossa Beach een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Hotel Tossa Beach?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Hotel Tossa Beach verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Hotel Tossa Beach?
Hotel Tossa Beach is een 4-sterren hotel in Tossa de Mar, Catalonië, Spanje.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Tossa Beach staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Spaans is de hoofdtaal. Engels werkt redelijk aan de kust, minder in het binnenland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Tossa Beach?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Hogere prijsklasse dan budgetverblijven. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, comfortabel.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
5n
vanaf € 259p.p.
Boek bij De vakantiediscounter

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Catalonië.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.