0 0 Praat met Boekie
Barbie Hotel-Appartementen cover

Barbie Hotel-Appartementen

3Trianda (Ialyssos) · Griekenland
Boekie's indruk

Hotel in Trianda (Ialyssos). Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel3-sterren

Over deze accommodatie

Je verblijft in een 3-sterren hotel in Trianda (Ialyssos), Zuid-Egeïsche Eilanden, Griekenland. Welke aanbieder dit verblijf het scherpst aanbiedt, zie je hieronder in de prijsvergelijking. Check de fotogalerij en de kaart op deze pagina om te zien of de plek bij jou past.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Barbie Hotel-Appartementen?
Barbie Hotel-Appartementen ligt in Trianda (Ialyssos), Zuid-Egeïsche Eilanden, Griekenland.
Heeft Barbie Hotel-Appartementen een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Barbie Hotel-Appartementen?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Barbie Hotel-Appartementen verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel sterren heeft Barbie Hotel-Appartementen?
Barbie Hotel-Appartementen is een 3-sterren hotel in Trianda (Ialyssos), Zuid-Egeïsche Eilanden, Griekenland.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei tot half oktober — buiten die periode wordt het koeler en sluiten veel hotels.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Barbie Hotel-Appartementen past het beste bij reizigers die een goede prijs-kwaliteit-verhouding zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Grieks is de officiële taal, Engels werkt prima in toeristische gebieden.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.

Vergelijk aanbieders

1 aanbieder — sortering op prijs.

De vakantiediscounter★ Boekie's tip
7n
vanaf € 424p.p.
Boek bij De vakantiediscounter

Vergelijkbare hotels

Andere 3-sterren opties in Zuid-Egeïsche Eilanden.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.