Apartments Polynesia Plava Laguna

Boekie's indruk
Appartement in Umag. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- gezinnen
- wellness-zoekers
- strandgangers
Minder geschikt voor
- wie absolute rust zoekt
- rustzoekers
ontspannencentraallevendig
Over deze accommodatie
In Umag, Istria kies je voor een 3-sterren appartement. De sfeer leest als levendig. Past op gezinnen, wellness-zoekers en strandgangers. Wel om te weten: het entertainmentprogramma zorgt voor sfeer, maar kan rond de zwembaden ook drukker aanvoelen. Reis als pakketreis (vlucht + transfer); kies uit 3 aanbieders.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Apartments Polynesia Plava Laguna?
Apartments Polynesia Plava Laguna ligt in Umag, Istria, Kroatië.
Heeft Apartments Polynesia Plava Laguna een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Apartments Polynesia Plava Laguna?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Apartments Polynesia Plava Laguna verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 4 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Apartments Polynesia Plava Laguna van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Apartments Polynesia Plava Laguna gemiddeld een 7,2 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Apartments Polynesia Plava Laguna?
Apartments Polynesia Plava Laguna is een 3-sterren appartement in Umag, Istria, Kroatië.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vl. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Apartments Polynesia Plava Laguna staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Apartments Polynesia Plava Laguna?
Een aandachtspunt volgens onze gids: Het entertainmentprogramma zorgt voor sfeer, maar kan rond de zwembaden ook drukker aanvoelen. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij wie absolute rust zoekt. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Vergelijk aanbieders
4 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 3-sterren opties in Istria.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

