0 0 Praat met Boekie
Hotel Conqueridor cover
+ 11 foto's

Hotel Conqueridor

4Valencia · Spanje7 aanbieders
Boekie's indruk

Hotel in Valencia. Vergelijk hier de aanbieders en data.

In het kort

Hotel4-sterrenenkel logiesVlucht inbegrepen

Boekie's advies

Meest geschikt voor
  • stellen
  • rustzoekers
  • gezinnen met kinderen
Minder geschikt voor
  • feestgangers
  • budgetreizigers
casualcomfortabel

Over deze accommodatie

Dit 4-sterren hotel vind je in Valencia, Spanje. Boekie's check leverde op: logies-only. Karakter: casual. Past bij stellen, rustzoekers en gezinnen met kinderen. Vlucht én transfer zijn meegeboekt en 6 aanbieders verkopen deze reis. De getoonde vanafprijs gaat uit van een reis van 8 nachten op basis van enkel logies.

Foto's

Veelgestelde vragen

Waar ligt Hotel Conqueridor?
Hotel Conqueridor ligt in Valencia, Valencia, Spanje.
Heeft Hotel Conqueridor een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoeveel aanbieders bieden deze accommodatie aan?
Op Vakantieboekie kun je 4 reisaanbieders met elkaar vergelijken voor deze accommodatie. Prijzen verschillen per aanbieder.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 8 overnachtingen.
Welk cijfer kreeg Hotel Conqueridor van eerdere gasten?
Eerdere gasten gaven Hotel Conqueridor gemiddeld een 9,0 op basis van reviews verzameld door de aangesloten reisaanbieders.
Hoeveel sterren heeft Hotel Conqueridor?
Hotel Conqueridor is een 4-sterren hotel in Valencia, Valencia, Spanje.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van vlucht. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Wat is de beste reisperiode?
Voor deze bestemming raden we aan om te boeken in mei, juni, september en begin oktober — juli/augustus is heet en druk.
Is dit een geschikte plek met kinderen?
Hotel Conqueridor staat in onze gids als geschikt voor gezinnen — let bij het boeken op kamer-bezetting en aanwezigheid van kindvoorzieningen.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
Spaans is de hoofdtaal. Engels werkt redelijk aan de kust, minder in het binnenland.
Welke valuta heb je nodig?
De euro (EUR) is de officiële betaalmiddel. Pinnen met je Nederlandse pas werkt vrijwel overal.
Zijn er nadelen aan Hotel Conqueridor?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren hotel in spanje. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.

Vergelijk aanbieders

7 aanbieders — sortering op prijs.

Vakanties.nl★ Boekie's tip
8n
vanaf € 377p.p.
Boek bij Vakanties.nl
Zoover
8n
vanaf € 377p.p.
Boek bij Zoover
Suntip
6n
vanaf € 411p.p.
Boek bij Suntip
Tjingo
enkel logies · 8n
vanaf € 542p.p.
Boek bij Tjingo
Lavida travel
enkel logies · 8n
vanaf € 542p.p.
Boek bij Lavida travel
Dutchflyguys
6n
vanaf € 820p.p.
Boek bij Dutchflyguys

Vergelijkbare hotels

Andere 4-sterren opties in Valencia.

Twijfels?

Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.

Zullen we samen kijken?
Vertel in één zin wat je zoekt — ik doe de rest.