Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao

Boekie's indruk
Resort in Willemstad. Vergelijk hier de aanbieders en data.
In het kort
Resort4-sterren
Boekie's advies
Meest geschikt voor
- stellen
- strandvakantiegangers
- rustzoekers
Minder geschikt voor
- feestgangers
- budgetreizigers
casualaan zee
Over deze accommodatie
Tussen Willemstad, Curaçao ligt een 4-sterren resort. Het verblijf valt onder de categorie casual. Werkt vooral voor stellen, strandvakantiegangers en rustzoekers. Twee partijen verkopen dit verblijf; kies op basis van inclusief-lijst. De getoonde vanafprijs gaat uit van een reis van 6 nachten.
Foto's
Veelgestelde vragen
Waar ligt Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao?
Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao ligt in Willemstad, Curaçao, CW.
Heeft Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao een zwembad?
Op basis van de beschikbare gegevens is er geen zwembad vermeld. Check de actuele info bij de aanbieder.
Is er gratis wifi?
Wifi-beschikbaarheid is niet expliciet vermeld; informeer vooraf bij de aanbieder.
Welke maaltijden zijn inbegrepen?
Geen maaltijden inbegrepen; je regelt eten zelf buiten de accommodatie.
Hoe boek ik Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao?
Via Vakantieboekie kun je doorklikken naar de aanbieder die Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao verkoopt en daar direct boeken.
Hoeveel nachten duurt het standaardpakket?
Het standaardpakket bestaat uit 6 overnachtingen.
Hoeveel sterren heeft Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao?
Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao is een 4-sterren resort in Willemstad, Curaçao, CW.
Is vervoer inbegrepen in het pakket?
Het pakket gaat uit van flight. Eventuele transfers staan apart vermeld bij de aanbieder.
Voor wie is deze accommodatie geschikt?
Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao past het beste bij reizigers die rust zoeken. De Boekie-gids toont de doelgroep duidelijk per aanbieding.
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden?
Annuleringsvoorwaarden verschillen per reisaanbieder en boekingsdatum. Standaard rekenen aanbieders 30-100% kosten afhankelijk van hoe dicht je op vertrek annuleert. Een annuleringsverzekering dekt dat in.
Moet ik een account aanmaken om te boeken?
Op Vakantieboekie zelf hoef je niets aan te maken. Voor de boeking zelf word je doorverwezen naar de gekozen reisaanbieder — daar gelden hun eigen account-regels.
Klopt de prijs nog die ik hier zie?
De prijzen op Vakantieboekie worden dagelijks ververst, maar reisaanbieders kunnen tussentijds wijzigen. Klik door naar de aanbieder voor de exacte actuele prijs en beschikbaarheid in 2026.
Welke taal spreekt men op deze bestemming?
De lokale taal hangt af van het land. Engels werkt vrijwel overal in toeristische resorts.
Welke valuta heb je nodig?
De lokale valuta verschilt per land. Pin onderweg of wissel een klein startbedrag op Schiphol.
Zijn er nadelen aan Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curacao?
Een aandachtspunt volgens onze gids: 4-sterren resort in cw. Lees het volledige Boekie-advies op deze pagina voor het hele plaatje.
Voor wie is dit géén goede keuze?
Volgens onze profielen past dit minder bij feestgangers. Bekijk de volledige profielmatch op deze pagina.
Wat is de sfeer van deze accommodatie?
De sfeer wordt door onze gids omschreven als: casual, aan zee.
Hoe ver vooruit moet je boeken in 2026?
Voor zomer 2026 (juli-augustus) raden we aan 4-6 maanden vooruit te boeken. Voor mei, juni, september: 2-4 maanden. Last-minute (binnen 6 weken) kan voordeliger zijn buiten het hoogseizoen.
Vergelijk aanbieders
2 aanbieders — sortering op prijs.
Vergelijkbare hotels
Andere 4-sterren opties in Curaçao.
Twijfels?
Boekie helpt je beslissen — eerlijk advies, zonder verkoop-druk.